Регистрация




РІДНОВІРРЯ : Велесова книга: ВСТУП
Последнее сообщение Волчица
19 окт 2015, 21:45

РІДНОВІРРЯ : Велесова книга: Вчення про Сотворення Світу
Последнее сообщение Волчица
19 окт 2015, 21:35

РІДНОВІРРЯ : Велесова книга: Вчення про Рід
Последнее сообщение Волчица
19 окт 2015, 21:34

РІДНОВІРРЯ : Велесова книга: Вчення про Праву, Яву і Наву
Последнее сообщение Волчица
19 окт 2015, 21:33

РІДНОВІРРЯ : Велесова книга: Вчення про Триєдність
Последнее сообщение Волчица
19 окт 2015, 21:32

РІДНОВІРРЯ : Велесова книга: Вчення про Полк Перунів
Последнее сообщение Волчица
19 окт 2015, 21:30

РІДНОВІРРЯ : Велесова книга: Вчення про Священну Суринію
Последнее сообщение Волчица
19 окт 2015, 21:27

РІДНОВІРРЯ : Велесова книга: Вчення про Велеса
Последнее сообщение Волчица
19 окт 2015, 21:26

РІДНОВІРРЯ : Велесова книга: Дощечка 1
Последнее сообщение Волчица
19 окт 2015, 21:17

РІДНОВІРРЯ : Велесова книга: Дощечка 2 А Предыдущая тема Сле
Последнее сообщение Волчица
19 окт 2015, 21:16




гороскоп


Фазы Луны (Москва)




Праздники славян

Языческие праздники

Православные праздники



Важные объявления!

МЫ ТЕПЕРЬ НА
Пожалуйста зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку

ТРЕБУЮТСЯ МОДЕРАТОРЫ ЗДЕСЬ!

ОБУЧЕНИЕ viewforum.php?f=1447

ГРУППА ТЕЛЕГРАММ
Пожалуйста зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку
контакт
Пожалуйста зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку


УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:12

Сжигание льна для лечения некоторых заболеваний
С помощью сжигания льна можно лечить такие заболевания как рожа, сглаз, "от сквозняка".
Сама процедура проста: на пораженное место кладется ткань из натурального волокна (в случае рожи - красного цвета), из льна скатываются 9 комков и их по очередности сжигают над тканью и читают заговор 9 раз. Метод известен многим. Если при сжигании льняные шарики вспыхивают и огонь идет как бы вверх (длинный), значит происходит "вытягивание" болезни.

Есть множество заговоров, применяемых при этой процедуре. Например "от сквозняка":
Я от вітроньку знаю, я вітрячок отмовляю, отговорую, от червоной крові, от білой кости, з тіла Христова, от лиця Господня. Вітер, де ти подвив? Чи в полі на дорозі, чи в сінях на порозі, чи з хмари чорни, чи з хмари біли, чи з хмари половій, чи з хмари вітраній. Іди ж ти, вітерчок, на море, в круті гори, в жовті піски, в глубокі болота, в вузькі черета, де місяць не сходить, де сонце не світе, де пташки не літають, добрі люди не мешкають. Там тобі жити, там тобі ночувати, рабі Божій (...) спокою давати.
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:13

От рожи:
Бешихо, бешишище, може ти жіноцька, а може дівоцька, може парубоцька, я тебе визиваю, я тебе викликаю, я тебе посилаю - піди собі на болота, на очерета, де вітер не віє, де сонце не гріє,де люди не ходють, де корови не бродють, куди пітушиний голос не долітає; там собі коренись. Тут тобі не стояти, білої кості не ломити, червоної крові не пити, білого тіла не сушити нарожденного, крещеного, молитвенного (...) не зводити. Тьфу! Сгинь, пропади!
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:13

От кишечных/желудочных коликов.
Набрать в кувшин воды, бросить туда зажженной пакли (льон), поставить больному на живот (вся процедура сопровождается заговором), а по окончании заговора обмыть тело этой водой а также выпить. заговор:
Пресвятая Богородыце, стань мені до помочі. Допоможи мені рожд., мол., р.Б (имя) соняшниці заварювати: і степові, і лісові, і подорожні, заспані, заїдені, запитені, і чоловічі, і жіночі, і парубочі, і дівочі, і дитячі, і хлопчачі, і водяні, і вітряні, і подумані, і помисляни, пагадані, заспані, прозорні. Я вас визиваю, я вас викликаю, я вас вишіптую, із семидесяти жил, з семидесяти суставів, з чорних очей, з карих очей, з сірих очей. Тут вам не бувати, жовтої кості не ламати, червоної крові не спивати, щирого сердця не в"ялити. Ідіть собі на очерета, на болота, на густі ліси, на густі терна. Там вам бувати, там вам гуляти, піском пересипати, водою переливати, де парубок бороди не бриє, дівка коси не чеше.
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:14

вот еще вариант, но уже без применения пакли.
на живот ставят миску с водой, кладут туда веретено, нож и ложку. при произнесении заговора веретено ставится больному на ладонь, льеться на него ложкою вода и эту воду выпивает больной. так же поступают и с ножом. Заговор: "Сояшниці нудні, сояшниці тошні, вітрові і водяні, тут вам не стоять, жовтої кості не ломить, червонї крові не в"ялить. Ідіть на очерета, в болота, де люди не ходять, куді християнський глас не заходе."
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:14

больной лежит на спине, на живот ставится миска с водой. на ней: 2 ложки крестом, веретено и нож; зажигается пакля, кладется в кувшин и опускается в миску 5 раз. в воду бросаются зерна пшена и крупинки соли. содержимое миски разбалтывается и больной его пьет. при открытии кувшина говорится:
"Соняшниці і вітрові, і водяні і подумані і погадані! Ідіть собі на хла(?) і на болота, де люде не ходять, і півні не співають. Тут вам не стояти, червоної крові не пити, жовтої кості не ломити, серця не сушити"
не пойму, как класть кувшин в миску, просто типа поставить и достать и так 5 раз. и значит после того, как в кувшин кладем паклю, его нужно накрить крышкой.
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:16

Интересные истории | 30.10.2012

Марте Игоревной передалось древнее знахарское умение «сжигать рожу». Так в народе называют воспалительный инфекционный процесс в коже — бешиху.

К дому Марты Игоревной знают дорогу сотни людей. Многим она спасла здоровье. «Да ничего особенного я не умею делать, — говорит баба Марта. - Это мне по роду передалось — от моей бабушки по маме. Вот она известной знахаркой была. Отовсюду к ней за помощью приходили».

С детства любознательная девочка внимательно присматривалась, что и как делает бабушка. И мудрая старушка решила передать внучке все свои знания. Предписывала Марте, чтобы она до ее смерти ничего не делала. Лишь после того, как уйдет в другой свет, она должна лечить всех, кто попросит помощи, и никому не отказывать. А еще оставила в наследство заговоры, которое усиливает действие «сжигания рожы». Забирать его в могилу бабушка Марта не имела права.

Впоследствии все произошло так, как говорила знахарка. Но сначала женщина стеснялась применять полученные знания. «Не хотела, чтобы меня гадалкой в ​​селе называли и враждебные взгляды в мою сторону кидали». Но все же отказать тем, кто страдал от тяжелого воспаления кожи, не могла».

Сначала лечила соседей. Те рассказывали о ее умение друзьям и знакомым. И так уже более сорока лет Марта «сжигает рожу».

«Эту болезнь можно получить везде. Преимущественно она цепляется летом, осенью и весной, когда люди в поле работают. Через укус насекомых, ядовитые растения, долгое стояние на ветру краснеет рука или нога, которые впоследствии так отекают, что и взглянуть страшно. Иногда ко мне людей даже из больницы присылают, потому что медики ничего сделать не могут, а мои сжигания и заговоры помогают».

Перед «сжиганием рожы» женщина накрывает пораженный участок полотном, обязательно красного цвета. На него кладет колечко льняную паклю. Все это опять накрывает — на этот раз уже белым полотном, под которым от сретенской свечи зажигает лен. При этом говорит заговор. Без него, убеждена, лечебного эффекта мало. Такую процедуру надо повторить девять раз. Что именно приговаривает старушка, узнать не удалось. Марта говорит, что рассказывать об этом никому нельзя, потому что тогда приговор потеряет силу. Разве перед смертью кому-то его передаст.

После «сжигание рожы» надо завернуть пораженное место на несколько часов в что-то теплое, чтобы не застудить. Впоследствии и покраснение и отек исчезают. Можно по-разному относиться к этому народному методу лечения, но красное полотно и сжигания льняной пакли над раной помогает прогнать бешиху навсегда.
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:17

Заговор вид усих хвороб

«Не я приступаю, Господь приступае, не я помагаю, Господь помагае (им'я) болезнь замовляе, прошу тебе болезнь, чи ти з праци, чи з досади, чи з буйного витру, чи з пристриту чи з лихих людей наслана, чи ти Господом Богом дана, прошу тебе, болезнь, ручок, ножок не крути, не томи по костях не ходи, по тилу не ходи, по жилах не ходи, жил не щеми. (им'я) до церкви упадала клячиння вибивала або матинка божа болезнь прибивала. Йди соби де сонечко не грие, де витер не вие, ангели божи, заступайте,— (им'я) з биди визволяйте!»
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:17

До Зірок про Красу

Зорі-Зоряниці,
єсть вас на Небі
три рідні сестриці,
четверта рождена (ім’ярек).
Ідіть ви, зберіть ви красу,
покладіть на рождену (ім’ярек).
Як ви ясні, красні
межи Зірками,
щоб я була така красна
межи дівками!

До Сонечка
(щоб приснився суджений, дівчина перед заходом Сонця
виплітає вінок, приносить в дар Сонцю)

Сонечко на заході!

Як ти тепер бачиш цей вінок,

дай мені так ясно в цю ніч
побачити уві сні того,

хто мені суджений від Бога —

Мого судженого!

На Сон
(щоб приснився суджений)

Понеділок з вівторком,
Середа з четвергом,

П’ятниця з суботою,

Неділенька-удовиця -
Який мені сон присниться?
Дай, Дажбоже, того повидати,
З ким мені вік вікувати.

* * *
Щоб лице було чисте
(Коли вперше навесні побачиш ластівку,
сказати, щоб лице було чисте)

Ластівко, Ластівко!
На тобі веснянки —
дай мені білянки!
На тобі камінці
дай мені рум’янці!
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:18

Чоловіча приворотна

Стою на порозі, виджу сволок,
А зо сволока — на клямку,
а з клямки на (ім ‘я жінки).
Як мати моя за мною побивається,
так би за мною (ім’я жінки) побивалась!

Коханого причарувати
(обрядодія з воском)

Щоб тебе за мною так пекло,
як пече вогонь той віск!
Щоб твоє серце за мною так топилось,
як топиться той віск!
І щоб ти мене тоді покинув,
коли найдеш той віск!

Прикликати коханого
(до схід Сонця)

Сонечко ясне, прекрасне!
Як ти сходиш і заходиш,
так мій суджений-ряджений
(їм ‘я чоловіка),
спіши і біжи до мене
(своє ім’я).

Любчику
(шлюбна молитва, для чоловічої сили)

О ти, Любчику, ввійди в ложницю!
Запали всі свічі, маю голубиться.
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:19

При встрече с потенциальным «глазливым» человеком следовало произнести следующие слова:
«Сіль та печина тобі, з лихими очима. Як бажаєш мені добра, то нехай у тобі буде добро, а як бажаєш худа мені, то нехай і тобі самому буде.»


Также можно было сказать такую фразу:
«Сіль тобі в вічі, печина у зуби, а камінь на груди.»
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:19

Отливание воском, кроме самого исцеления от сглаза, позволяет шептухе определить, кто навел порчу. Необходимо набрать воду до восхода солнца или, если нельзя ждать до утра, наговорить на обычную воду:
«Колодязь Аврама, дозволь води з тебе набрати, від всякого чаклунства, від всякої нечисті, від всіх болів, на добре здоров’я раба Божого (имя). Амінь.»


В эту воду вливают 150 грамм расплавленного воска и сажают больного на пороге, чтобы часть стула была в одном помещении, а часть — в другом, лицом к двери и спиной к окну. Необходимо трижды прочитать «Отче наш» и трижды «Воскресную молитву». После этого нужно сказать:
«Переляк, вилийся на відлив!Амінь!»


После выливания воска в воду, больному дают отдохнуть несколько минут, а затем пересаживают его головой на Запад, а в следующие два отлива — на Восток.
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:19

ОТ ПОРЧИ

Эти заговоры на "непочатую воду" (т.е. утром, раньше всех набирать ее для снятия порчи), хотя думаю в экстренных случаях можно и не ждать рассвета.

Подойти сначала к источнику, и читать:
"Водице-Арданице
Миєш два береги, трету середину
Чєтверте корінє
П`єте камінє
Шесту душу
На имнє (імя)!
Обмий її вид омрази
Жучьої, болючьої
Смертевної, пекучьої,
Скіпачької, лупачької!"

Потом набирать воду, читая:
"Водичько свєтичько!
Течєш з високих гір, з глібоких нір,
Усе лихе обмиваеш, сама чіста пропливаєш
Обмий чьоловіка (імя),
вид вуру, пострілу, клику
наслання й лихого чєсу" 3 рази сплюнути

Дома, читать заговоры на воду - которую потом пить, или делать отливку воском на эту воду. Читать такие заговоры
"Помагаєш ти, вода явленая, очищаєш ти, вода явленая, і луги, і береги, і середину.
Очищаєш ти, вода явленая, нарожденного (імя) од прозору:
Надуманого, погаданого, встрічного, водяного, вітряного, жіноцького, мужицького, парубоцького, дівоцького.
Підіте, уроки, на сороки, на луги, на очерети, на болота, на моря. "
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:20

Від младеньчеського:

Святителі Антипій, Антоній, Феодосій, Михаіл, Гавриїл і всі святії
преподобники, Божії угодники, благословіть і поможіть, своїм духом
дихніть рожденній, молитвенній, хрещеній, благословенній, миром
мированій , водою обливаній (Ім*я) на стану поставить от
Господи , благослови і поможи ! Дай мені , Господи , на поміч
нарожденній, молитвеній, хрещеній (Ім*я)!
супротивника! На третій (або іншій) кватирі, на добрій годині, Іван
Іванович, рус ький царевич! ти не хрещений, не молитвений, не
благословенний, отчепись, открутись! Тобі внутрі не стояти, огнем тобі
не палати, морозом тобі не знобити, сімдесят суставів не крутити, щірого
серця не нудити, жовтої кості не ломити і не трощити, червоної крові не
пити, білого тіла не сушити! Я тебе визиваю, я тебе викликаю, із
нарожденної, молітвенної, хрещеної младенця Божого Катерини, з її
голови, з її рук, з її ніг, з її пальців, з її суставців, з її коси, з її краси, з її
волоса, з її голоса, з її кості, з її покості, з її крові, з її покрові, з її жил, з її
пожил! Супротивніку подуманний, погаданий, стрічній, сказаний,
вітровий, вихровий, водяний, полунічний, світовий! Я тебе визиваю, я
тебе викликаю! Іди собі, – пропади собі, – на очерета, на болота, на болот*
ні води, де лежать гнилії колоди; там тобі селиться, будиться, проживати
і пробувати, а нарожденного, молитвенного, хрещеного младенця
(Ім*я) у вічі не видати!
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:21

Сон Богородиці

На Осіянській горі, на отецькій землі, де сонце сходить, там Пресвятая
Діва свого Сина за рученьку водить. Повела Його на вечерню, а з вечерні
на всюношну, з всюношної на утренню, а з утрені в службу Божу, с
служби Божій на синє море. А на морі престол стоїть, на престолі книги
лежать, а біля книг свічі горять, а там Ісус Христос лежить. Прийшов до
Його святий Петро і святий Павло. “Святий Петре, святий Павле! не
страждайте за Мої муки, а беріте хреста в руки, закажіте всьому світу,
старому, малому й храмому: хто буде Пресвятої Діви сон говорити, той
не буде в огні горіти, в воді потопати і наглою смертію померати, не буде
звір його поїдати, не буде гад його пососати...
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:21

Щоб чоловік любив і не бився

Візьми спечи оладок або перепічку і носи під рукою, шоб пройшло
потом. Потім візьми покорму (молока) з своїх грудей, помаж той хліб і
дай чоловікові з’їсти. Від того разу биться перестане.

***

Від порухи
коли ненароком надірвалася людина тяжке підіймаючи

Ти Золотниче, Божий чоловіче, ти спрацьований, ти струдований,
посланий, насланий, подуманий, погаданий! Я тебе буду зашіптувать і
заговорять у нарожденного, молитвенного, хрещеного Івана на місто
поставлять. Тобі, Золотниче, Божий чоловіче, по животу не ходити,
костей не ломити, червоної крові не пити, білого тіла не сушити, веселого
серця не томити! Піднімись собі тихенько, піднімись легенько, стань собі
на місто, на святе кресло, де ти родивсь, де ти хрестивсь, де тобі Господь
місто показав і престол заслав, там тобі жить, там тобі буть, там тобі віку
доживать. Як сира земля не щемить, не болить, не горить, так і тобі,
Золотниче, Божий чоловіче, у рожденного, молитвенного, хрещеного
Івана не щеміти, не боліти, не горіти; як сира земля із своїх містів, із своїх
креслів не стряхнеться, не здвигнеться, так і ти, Золотниче, Божий
чоловіче, нарожденного, молитвенного, хрещеного (Ім*я) не стряхни, не
здвигни з своїх містів, з своїх креслів; як сволок на хаті багато дерева
держить, так і ти, Золотониче, Божий чоловіче, дай місто в своїй державі
нарожденному, молитвенному, хрещеному (Ім*я)...
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:25

Заговір на викачуваня яйцем


За першим разом, ліпшим часом не раз, не два, Господи, поможіть вы та я пораженному, хрещенному, молитвенному, книженному, наіменованому рабу Божому /ім'я/ від всього злого, від болю тяжкого до життя твоего. Не чистий шум, не чистий лом, не чистий за воріт. Вимовляю, визиваю, викликаю /ножем тебе відтинаю/ іди собі, іди собі, іди собі в Божу путь тебе посилаю, яйце тебе збираю: із голови, з-за голови, із золоса, з-під волоса, із черепа, з-під черепа, з лоба, з-під лоба, із мозга, із-під мозга, із брів, із-під брів, з кліпок, із очей, з-під очей, з білків, з-під білків, із зірки, з-під зірки, із лиця, з-під лиця, із носа, з-під носа, із ніздрів, з-під ніздрів, з бороди, із-під бороди, із губів, із-під губів, з ясен, з-під ясен, із небесення, з-під небесення, з горла, з-під горла, із шиї, з-за шиї, із вух, із-за вух визиваю, викликаю, тихенько, легенько своїми губами, Божими службами, ако жестами, молебнями, всіма святими угодниками божими. Я всіх святих угодників божих просю, молю, на помощь призиваю. Всі святі угодники божі за престоли стали пораженному, хрещенному, книженному, молитвенному, наіменнованному рабу божою /ім'я/ на помощ стали. Від цього злого, від болю тяжкого, до життя твого занедбаним, ви нечисті, і ти нечистий, щоб ти тут не грало, не буяло, не гніздилося, не хоронилося, ти нечистий, неблагословенний, зід Господа Бога не посланий в кості, в жили, ти не народжений, ти не маєш моці, ти маєш діла не еліти, пораженному /ім'я/ тіло, кров горька, серце камінноє. Всі жили миром повстазали. Я там був всіма святими угодниками вимовляю нечисту слабість, викликаю вогнем /работаете свечой/ тебе випікаю, димом тебе викурюю же що в огонь попадаю, нічого не вертає, все перегоряє, зсе перетліває. /Берете нож/ ідіть собі, ідіть собі з димами високо, далеко, щоб ти нечистий дух невірний депутат /работаете ножом/ ідіть собі, ідіть собі, ідіть собі. Я тебе вимовляю, визиваю, в яйце тебе збираю, ножом тебе відтинаю, в божу путь тебе посилаю. Яйцем тебе збираю із грудей, з-під грудей, із ложечки, з-під ложечки, із серця, з легенів, з-під легенів, з печінки, з-під печінки, із жовчі, з-під жовчі, із селехінки, з-під селезінки, із желудка, з-під желудка, із кишок, з-під кишок, із нирок, з-під нирок, з плечей, з-під плечей, із хребтів, з-під хребтів, із ребра, з-під ребра, із крижей, з-під крижей, з клубнів, з-під клубнів, з тулуба, з-під тулуба, із рук, з-під рук, із плечей, з-під плечей, з гомілки, з-під гомілки, із ліктя, з-під ліктя, із сопілки, з-під сопілки, із долонів, з-під долонів, із пальців, з-під пальців, із когтиків, з-під кигтиків, із нігтиків, з-під нігтиків, із ніг, з-під ніг, із тулупа, з-під тулупа, із стегна, з-під стегна, із лобків, з-під лобків, із яічників, з-під яічників, із матки, з-під матки, із труб, з-під труб, із влагалища, з-під влагалища, із кісточки, з-під кісточки, з плесні, з-під плесні, з п'ятки, з-під п'ятки, з пальців, з-під пальців, з ногтиків, з-під ногтиків, із 20 пальців, із 12 ногтиків вимовляю, виливаю, викликаю ти нечистий дух, ти невірний депутат /делаете движения ножом/ іди собі, іди собі, іди собі. Як ти не підеш по добрій волі, підеш по неволі, будуть тебе дяки піснями виспівувати, братчики свічками випікати, паламарі дзвонами виганяти з жовтої кості, з червоної крові, з усієї особи, щоб ти тут не грало, не буяло, строгим ломом не ломало, синіх жил не розкидало, білого тіла не кружила, жовтої кості не ломала, бо ти не чистий, неблагословенний кость, в жили ненароджений, не маєш сили, не маєш моці, не маєш діла, не велі ти народженого, хрещеного, молитвенного /ім'я/ хрестом хреститься /перекреститься необходимо/ миром мирується, мазом мазується, Хресту небесному преклоияється /сделать поклон три раза/. Ангелами Божими обороняюсь від всього злого, від болю тяжкого, нечиста слабість /ножом/ іди собі, іди собі, іди собі. З чого ти взялася, із чого ти зволновалася, з чого ти розходилася /крестим ножом/. Амінь Духа, Амінь Духа з чого ти взялася, з чого ти розходилася: з ідіала, з пиття, з роботи, з охоти, слави, неволі, поклону, сварки, межів - межової, полів - польової, вітрів - вітрової /перекрестить ножом три раза/. Амінь Духа, Амінь Духа, Амінь Духа. Чи ти вечірнє, північне, полуденне, недільне, місячне, півмісячне, напереломі місяця, підпівні, місяця, на першій кварті, на другій кварті, на третій кварті, на четвертій, на секунді, на мінуті, на планеті, на годині з роду не бувала, червоної крові не напувала, синіх жил не розкидала, жовтої кості не ломала, ти нечиста слабість, не має сили, не маєш діла,
не маєш моці, не вилити рабу божому хрещеному, книженному, молитвенному /ім'я/ /для младенцев, для детей, для взрослого раба божьего/ кров пити, кров гірка, серце каменне, всі жили, всі сустави міром поставали народженому, хрещенному, молитвенному, наіменованному рабу божому /ім'я/ /переместиться три раза и поклониться три раза/. Божими анголами обороняю від усього злого, від болю тяжкого, до життя твоего. Чи ти самка татарка, чи ти самка піговка, самка золотуха, амінь духа, амінь духа, амінь духа. Ходимо ви всі святі угодники божі клеменчаті, барвінком запашним, васильками пахучими, мореднамн встріне рабу божу /ім'я/ пораженну, хрещену, молитвенну, наіменовану рабу божу /ім'я/ біжить, верещить, кричить, голосить до Господа Бога руки зносить. Всі святі Угодиики стрічають , питають куди ти пораженний, хрещений, наіменований раб божий біжиш, кричиш, голосиш, до Господа Бога руки зносиш. Ходи з нами, будем тебе очищати, будем тебе ізціляти. Божа мати взяла раба божого за праву руку, всі святі угодники божі за ліву руку пить /ім'я/ не верещи, не голоси до Господа Бога, голосу не пусти. Ходи з нами, тобі личеньки, в тобі щасливенькі 77 вір, 77 зір амінь духа, амінь духа, амінь духа. День добрий тобі гостинцю, гостиченцю, чи ти добрий чоловіще, не гуляй, не буяй, строгом не стругай, ломом не ломай, черзоної крові не напувай, синіх жил не розкидай, білого тіла не кружи, жовтої кості не ламай, всемирся, встановися в червоній крові, в білому тілі, в синіх жилах. Я тобі не сопротивляю, визиваю, викликаю, всіх святих угодників на помощ призиваю. Всі святі Угодники божі за престолом стали, на помощ стали /ім'я/ ти нечиста слабість чи ти загранична, турецька, німецька, панська, циганська, попівська, дяківська, парубоча, дівоча, хлопчача, дитяча, синя, червона, даю тобі на сорочку полотна /даете кусок белого материала, ножом "отрезаете" над головой пациента/ іди собі, іди собі, іди собі, де люди не ходять, де сонце не сходить, не ясні свічі не палають, де Євангеліє не читають, де служби божої не справляють, де акафести, де молебні божі не читають, де дзвони не дзвонять, де кури не пьють, де гуси не літають, де вівці не бляють, де пси не брешуть, туди тебе відпразляю, тебе відсилаю. Там тобі отець і мати, там тобі гуляти, буяти, каміння перекидати, піском пересипати, водою переливати народженого, хрещеного, книженного, молитвенного, наіменованого /ім'я/ , де істи, спати, спочивати, а нечиста слабість /ножом отрезаете/ іди собі, іди собі, іди собі, всі вроки, плачі, крик, жах, переляк, страх, переполох, чари, колдовство ідіть собі, ідіть собі, ідіть собі /ножом режете/ на ліса, на болота, на води, на скали, на пусті міста, там ваша воля. Амінь. Амінь, Амінь.
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:26

Відсилання поробки

Коли знаходиш біля своїх дверей чи у помешканні незрозумілого походження предмети (цвяхи, лушпайки від насіння, ляльку, голову риби, кістки, вугілля, насіння, папірці з незрозумілими написами чи погрозами), можеш справедливо підозрювати, що тобі провели наслання серйозної проблеми.

Ця підозра посилюється, коли з'являються проблеми й хвороби.

Ось що треба зробити:

1. Не панікуючи, вологою ганчіркою чи аркушем паперу зібрати підкладене, затамувавши подих. Зроби це з допомогою віника.

2. Далі йди на будь-який смітник чи звалище. По дорозі скажи:

"Що зібрав(ла), те віддам. Що віддаю, те відсилаю. Що відсилаю, то хазяїну відправляю."

3. Лівою рукою, затамувавши подих, викинь на смітник те, що було зібрано, і скажи: "Полетіло!"

4. повертайся через ліве плече і повертайся додому тією ж дорогою. По дорозі прочитай: "Я з Дажбогом, Дажбог зі мною. Я в Дажбогові, а Дажбог в мені!"
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:26

Заговор на свячёный мак (который освятили на маковей).Подсыпается в одежду мужу,любимому "Сію мак ,як не скажу буде так ,хто мій мак собере ,той мене с (ім'я коханого)розведе.".в том же варианте читается при рассыпании мака на документы в еду ,вообщем что вам необходимо приговаривая"Сію мак(говорите что вы хотите)по-моєму буду так ,а як визбирают мак по його буде так". Оба способа рассказала старая бабушка методы использовала и я и мои знакомые оба рабочие.
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:27

Щоб чоловік був вірним
, жінка мала зав'язати йому очі вінчальною хусткою (тією, що в церкві зв'язу-
ють руки) і промовити:
Господу Богу помолюся
Святій Пречистій поклонюся
І всім Печерськям святим
Поклонюся святому Миколаю,
Через гору йду
За собой (ім'я чоловіка) веду,
Щоб ти не бачив ні дня, ні ночі, А тільки на мене виклав очі.
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

ВЕТЕРАН
Аватар пользователя
Сообщений: 7276
Зарегистрирован: 13 окт 2014, 16:35

Re: УКРАИНСКИЕ ПОДХОДЫ

Сообщение Волчица » 19 окт 2015, 19:27

Щоб чоловік не ходив до інших жінок,
потрібно було взяти землі з його сліду, змішати із свяченим маком і обсипати його сонного з ніг до голови,

примовляючи-
Я тебе землею та свяченим маком обсипаю
І до поганих жінок не допускаю.
***
Щоби відчепився небажаний парубок.

Коли він буде в тебе гостювати, пропонуватиме поновити небажані тобі стосунки, вийди з тієї кімнати на хвилинку, відломи шматочок хліба й наговори на нього:

"Як цей хліб житом не стане, так і ти (ім'я) ходити до мене перестанеш! Хай буде так!"

Шматочки цього хліба поклади нав'язливому хлопцю у кишеню пальта, куртки чи піджака. Коли він піде, вимий за ним підлогу й вилий воду надвір у його бік за словами: "Не вертайся!"

(когда нежелательный ухажер будет у тебя в гостях, выйди из той комнаты на минутку, возьми отломи кусочек хлеба и наговори на него.....после чего крошки хлеба подбросить в карманы парню. Когда он уйдет, вымой пол и вылей воду во дворе в ту сторону, куда шел парень, со словами "Не возвращайся!")
___________________________________________________________________________________
Женщина и волчица по сути своей очень похожи. И та и другая - отважны, преданны и заботливы.
Si vis pacem para bellum
хочешь мира - готовься к войне

След.

Вернуться в ЦЕЛИТЕЛЬСТВО, ЗНАХАРСТВО

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


@Mail.ru